Znajdź i polub nas na Facebooku!   

O firmie

Nasza firma to licencjonowany i doświadczony przewoźnik osób, oferujący wynajem busów na terenie Warszawy jak i całej Polski. Nasze firma działa na runku od 2005 roku, dzięki czemu przez lata pracy zdobyliśmy doskonałe doświadczenie oraz dogłębnie poznaliśmy potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu wciąż możemy podnosić standard usług, by jak najskuteczniej spełniać Państwa oczekiwania.

Charakteryzuje nas profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz komfort, a przy tym konkurencyjne ceny. Podczas wynajmu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Dbając o satysfakcję naszych klientów nieustannie dążymy do tego, aby osiągnąć jak najwyższy standard jakości obsługi klienta.

Filozofią naszej firmy jest zagwarantowanie naszym Klientom bezpiecznych i komfortowych usług transportowych. W związku z tym ze szczególną starannością podchodzimy do serwisu naszych pojazdów, dbamy o ich wygląd zewnętrzny i bezawaryjność. Cała nasza flota komfortowych mikrobusów posiada aktualne badania techniczne (które na życzenie udostępniamy naszym pasażerom), a kierowcy wymagane uprawnienia. Dzięki nam łatwo, wygodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie mogą Państwo zorganizować wycieczkę, zieloną szkołę dla swoich pociech, wyjazd na szkolenie czy imprezę firmową.

Potwierdzeniem naszego doświadczenia jest certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym. To gwarantuje Państwu całkowite bezpieczeństwo i pewność, że nasze busy warszawa obsługiwane są przez znakomitą kadrę kierowców należycie podchodzących do swoich obowiązków zawodowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie i niezawodność.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w podstronach ofertaflota oraz cennik. Jesteśmy otwarci na współpracę!

Potwierdzone bezpieczeństwo

Przewóz osób należy do zajęć bardzo odpowiedzialnych. Biorąc pod uwagę ryzyko oraz zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie przedstawiamy kwalifikacje naszych kierowców potwierdzone skanami certyfikatów i licencji:

Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób - Busy Sikora Certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym osób - Busy Sikora Licencja Nr 0047463 na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób - Busy Sikora

Background Image

Header Color

:

Content Color

: