Znajdź i polub nas na Facebooku!   

O firmie

Nasza firma to licencjonowany i doświadczony przewoźnik osób, oferujący wynajem busów z kierowcą zarówno na terenie Warszawy, jak i całej Polski. Nasze firma działa na rynku od 2005 roku, przez lata pracy zdobyliśmy doświadczenie oraz dogłębnie poznaliśmy potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu wciąż możemy podnosić standard usług transportowych, by jak najskuteczniej spełniać Państwa oczekiwania.

Charakteryzuje nas profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz komfort, a przy tym konkurencyjne ceny. Decydując się na wynajem busa z kierowcą, mają Państwo gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

Dbając o satysfakcję naszych klientów nieustannie dążymy do tego, aby osiągnąć jak najwyższy standard jakości obsługi. Nasze usługi transportowe obejmują tani wynajem busa oraz przewóz osób w Warszawie, kraju i za granicą.

Filozofią naszej warszawskiej firmy jest zagwarantowanie Klientom bezpiecznych i komfortowych usług transportowych. W związku z tym ze szczególną starannością podchodzimy do serwisu pojazdów, którymi świadczymy przewozy krajowe i międzynarodowe. Dbamy o ich wygląd zewnętrzny i bezawaryjność. Cała nasza flota komfortowych mikrobusów posiada aktualne badania techniczne (które na życzenie udostępniamy pasażerom), a kierowcy wymagane uprawnienia. Dzięki nam łatwo, wygodnie, tanio, ale przede wszystkim bezpiecznie mogą Państwo wynająć samochód i zorganizować wycieczkę, zieloną szkołę dla swoich pociech, wyjazd na szkolenie czy imprezę firmową.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie i niezawodność. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest samochód z kierowcą na wynajem, który zapewni transport na terenie miasta Warszawa czy kraju, czy też szukacie firmy, które oferuje przewozy międzynarodowe i jest gotowa dostosować się do planów wycieczkowych Klientów – Busy Sikora złoży dogodną, tanią i klarowną propozycję współpracy.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w podstronach ofertaflota oraz cennik. Jesteśmy otwarci na współpracę!

Potwierdzone bezpieczeństwo

Przewóz osób należy do zajęć bardzo odpowiedzialnych. Biorąc pod uwagę ryzyko oraz zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie przedstawiamy kwalifikacje naszych kierowców potwierdzone skanami certyfikatów i licencji:

Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób - Busy Sikora Certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym osób - Busy Sikora Licencja Nr 0047463 na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób - Busy Sikora

Background Image

Header Color

:

Content Color

: