Znajdź i polub nas na Facebooku!   

Nasi Klienci

Niezależnie od tego, czy szukacie Państwo usługi transportu osób na koniec Europy, wynajęcia busów na wycieczkę po Warszawie, czy nawet transportu gości na wesele tylko do sąsiedniego miasta – postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Działając zgodnie z ustalonym scenariuszem, który rozpoczyna się od złożenia zapytania, wysłania przygotowanej oferty, a kończy bezpiecznym dowiezieniem przez naszego kierowcę do celu - jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach.Opisane wyżej podejście pozwoliło nam zdobyć grono stałych Klientów, którzy korzystają z wynajmu naszych busów i chętnie nas polecają. Wśród tysięcy zleceń jakie wykonaliśmy przez cały okres prowadzenia działalności udało nam się nawiązać kontakty biznesowe i partnerskie z wieloma firmami. Są jednak wśród nich takie, z których jesteśmy szczególnie dumni:
Nike, PKP Energetyka, Santander Bank Polska, Femmeritum, Smurfit Kappa, KSW, Medtronic, Uniwersytet Warszawski, Media Markt Polska, Essilor Polonia, JTI POLSKA, JUKI CENTRAL EUROPE, Klub Sportowy Dzikie Gęsi Zielonka, Bergerat Monnoyeur, Wish To Travel, Ambasada Kolumbii, Biuro Podróży JANUS, Wish To Travel, LO MEJOR DE VARSOVIA, RAINBOW TOURS.

Gwarantujemy Państwu terminowość, najwyższą jakość usług i umiejętność dostosowania się co do wymogów klienta, możliwość renegocjacji warunków współpracy. O potwierdzeniu solidności naszych usług i walorów opisanych wcześniej świadczy duża ilość zadowolonych Klientów, krajowych jak i zagranicznych. Współpracujemy ze szkołami i uczelniami dostarczając usługi transportowe dla uczniów i studentów na kursy, wycieczki edukacyjne. Wiele warszawskich firm regularnie wysyła do nas zapytania o wynajem busów na imprezy integracyjne czy szkolenia dla pracowników. Mając na uwadze nasze duże doświadczenie, okazuje się, że największą formą potwierdzenia naszego zaufania są stali Klienci, z którymi możemy budować trwałe relacje oraz fakt, że nasze normy stają się standardami w branży transportowej (w szczególności tej związanej z przewozem osób).

Dbając o pełne zadowolenie naszych klientów nieustannie dążymy do tego, aby osiągnąć jak najwyższy standard jakości obsługi (inwestując w nowoczesne i bezpieczne pojazdy, poświęcając należytą ilość czasu na przygotowanie oferty i dogranie warunków współpracy). Nasze usługi transportowe obejmują tani wynajem busa (z kierowcą) oraz przewóz osób w Warszawie, kraju i za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Background Image

Header Color

:

Content Color

: