Znajdź i polub nas na Facebooku!   

Historia firmy

Transport drogowy osób jest dziedziną bardzo ważną w gospodarce. Mimo, iż moja firma w większości przyjmuje zlecenia na logistyczną obsługę imprez rozrywkowych (wycieczki, wesela), to ułatwia on także dostęp obywateli do edukacji (dojazd do szkół i uczelni, na szkolenia), miejsc pracy, kultury czy też służby zdrowia.

Firma działa od 01.08.2005 r. Blisko 15 lat prowadzenia działalności w tym zakresie i wiele trudnych sytuacji i problemów z jakimi musiałem zmierzyć się przez ten okres pozwoliło mi nabrać doświadczenia, co przekładam na wyższą jakość obsługi Klientów i rzetelność.Moją inspiracją na założenie biznesu w związanej z wynajmem busów było wesele brata. Pamiętam, że szukając środków lokomocji na tą imprezę oferta ówczesnych przewoźników, to albo małe busy 8 osobowe, albo duże autokary 50 osobowe – szukaliśmy czegoś dla 18 osób. Ze względu, że nie było firm pośrednich (oferujących busy do 20 osób), postanowiłem zainwestować w tą gałąź biznesu, pomału go rozkręcając. Klientów z miesiąca na miesiąc przybywało, a ja dowożąc moich pasażerów na wesela, przysięgi, wyjazdy integracyjne, wycieczki szkolne, mogłem liczyć na ciągłe zdobywanie nowych poleceń, przekazywanie namiarów kontaktowych do mojej firmy dalej. Mimo trudnych początków, bardzo miło wspominam ten czas.

Moim pierwszym busem był Iveco Daily, którego mogłem wynajmować i przewozić do 20 osób. Zawsze staram się dobierać tabor tak, aby był on przede wszystkim bezpieczny, a także nowoczesny technicznie, zapewniając moim pasażerom chociażby rozrywkę na kilka godzin jazdy, a także komfortowe warunki.

W dniu dzisiejszym jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Staramy się wyróżniać na tle konkurencji dbając o niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług oraz kompleksowej obsłudze klientów, na których zaufaniu bardzo nam zależy. Przez 15 lat na rynku, świadcząc usługi transportowe takie jak chociażby wynajem busów na wesele, transport na szkolenia, dowóz na koncerty, udało nam się zdobyć doświadczenie, radzić sobie z problemami, których czasami nie da się przewidzieć, a także odpowiedzialnie przyjmować nowe zlecenia, rzetelnie wywiązywać się z podpisanych umów i ustaleń.
Dołożymy wszelkich starań, aby bezpiecznie dotarli Państwo z nami do celu swojej podróży.

Właściciel
Robert Sikora

Background Image

Header Color

:

Content Color

: