Znajdź i polub nas na Facebooku!   

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów. Cenimy Państwa czas, dlatego szybkie rozwikłanie wszelkich wątpliwości jest kluczem do sukcesu oraz zadowolenia.Jeżeli na liście poniżej nie ma odpowiedzi na Państwa wątpliwości – prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy na wysłaną wiadomość. Gwarantujemy rzeczową, merytoryczną i zadowalającą odpowiedź. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, jak również do odwiedzania nas w siedzibie firmy w celu treściowej dyskusji lub omówienia spraw organizacyjnych.

1. Jaka jest cena usługi transportu osób?
Ceny rozpoczynają się już od 2,30 zł za każdy rozpoczęty kilometr, jednakże finalna wycena wymaga kontaktu z nami. Ze względu na różnorodność zleceń (długość trasy, liczba osób, dodatkowe wymagania Klienta) nie można jednoznacznie oszacować wartości zamówienia wynajęcia busa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mail w celu dodatkowych informacji.

2. Czy sporządzenie wyceny usługi transportu osób jest płatne?
Zarówno wycena jak i przesłana szczegółowa oferta są całkowicie bezpłatne. Sporządzenie wyceny nie zobowiązuje do zlecenia nam usługi.

3. Co znajduje się w naszej ofercie?
Prowadzimy tani transport osobowy zarówno na wesela i koncerty w okolicach Warszawy, jak i w ramach wielodniowych wycieczek po kraju i poza jego granicami. Proponujemy wynajem busa z kierowcą osobom prywatnym, instytucjom czy szkołom. Po szczegóły i pełny spis usług zapraszamy do zakładki „Oferta”.

4. Ile osób pomieszczą nasze busy?
Posiadamy dwa busy którymi może podróżować 20 osób + kierowca, a także jednego o możliwości transportu 18 osób + kierowca. W przypadku dużych zleceń, możemy wykorzystać całą naszą flotę, co łącznie daje możliwość przewodu do 58 osób.

5. Czy możliwy jest transport w niedzielę i święta?
Oczywiście! Obsługując wesela, wycieczki, wyjazdy szkoleniowe i integracyjne pracujemy głównie w weekendy i święta. Zachęcamy do kontaktu w celu zarezerwowania terminu.

6. Czy posiadamy odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty?
Oczywiście. Dysponujemy zezwoleniami pozwalającymi nam na realizowanie transportu krajowego, międzynarodowego i przewóz osób na dalekich trasach. Dodatkowo dbamy o stan naszych pojazdów, a wykwalifikowana kadra kierowców, zawsze wypoczęta zasiada za kierownicę.

Background Image

Header Color

:

Content Color

: