Znajdź i polub nas na Facebooku!   

Na czym pracujemy

Świadczymy przewozy w Warszawie, ogólnokrajowe i międzynarodowe na najwyższym poziomie. Dzięki nam możesz zorganizować transport dla swoich gości weselnych, wynająć busa na pielgrzymkę, a także wynająć busa z kierowcą na zwiedzanie Warszawy z grupą zorganizowaną, czy na daleką wycieczkę po Europie.
Nie bylibyśmy w stanie świadczyć swoich usług, gdyby nie nasza nie zawodna flota samochodów, w których podróż odbywa się komfortowo i nie jest męcząca.
Do przewozu osób używamy regularnie wymienianych i na bieżąco serwisowanych pojazdów o podwyższonym standardzie, wyposażonych w precyzyjny sprzęt nawigacyjny. To właśnie dzięki niemu, jesteśmy w stanie bezproblemowo trafić do wskazanego celu.Ze względu na stawiane wysoko cele i fakt, że naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych pasażerów i wspomniana wcześniej niezawodność, naszą flotę pojazdów tworzą mikrobusy niemieckiego producenta – Mercedes.
W naszych garażach znajdują się modele takie jak:
- Mercedes Sprinter 519 CDI wersja Vip
- Mercedes Sprinter 518 CDI
- Mercedes Sprinter 518 CDI wersja LUX

W ramach naszej oferty wynajmujemy (wraz z kierowcą) luksusowe, 20-osobowe pojazdy, które na wyposażeniu posiadają udogodnienia takie jak:
- klimatyzacja
- ogrzewanie postojowe
- podwójne szyby
- rozsuwane i rozkładane fotele
- mikrofon
- gniazda usb dla każdego pasażera i gniazda 230v
- pasy bezpieczeństwa
- bardzo duży bagażnik

Bardzo wygodne fotele dają poczucie komfortu nawet na bardzo dużych trasach, a klimatyzacja i system nawiewów dbają o nasze dobre samopoczucie.
Nie zapominajmy o nowoczesnych systemach multimedialnych. Nasze busy wyposażone są w system nagłośnienia dzięki czemu cała grupa może słuchać ulubionej muzyki, oglądać wybrany film, a także słuchać przewodnika (co przydaje się np. podczas zwiedzania Warszawy).
Duży bagażnik w każdym samochodzie, a także możliwość doczepienia tzw. „plecaka”, czy podpięcie przyczepy, doskonale sprawdza się w przypadku długoterminowych wyjazdów, czy chociażby współpracy dla zespołów muzycznych – świadczymy także usługi transportu na trasach koncertowych.

Gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście, a także zadowolenie wynikające z nowoczesnej floty dostosowanej do potrzeb różnych grup Klientów. Z nami każda podróż będzie komfortowa i udana.

Background Image

Header Color

:

Content Color

: