Znajdź i polub nas na Facebooku!   

Licencje, certyfikaty, uprawnienia

Nasze piętnastoletnie doświadczenie w organizowaniu transportu osób na terenie Polski (transport gości na wesele, przewód osób na koncerty), a czasami także całej Europy (wycieczki zagraniczne, szkolenia, kursy), pozwala nam na zapewnienie najlepszej jakości całego procesu: od momentu złożenia zapytania i wyceny wynajmu busa z kierowcą, przez sprawną organizację transportu po bezpieczny finał i dowóz pasażerów pod wskazany adres.
Podczas całego procesu logistycznego dbamy o stały kontakt z naszym zleceniodawcą. Na każdym etapie realizacji usługi (a także przed jej rozpoczęciu lub po jej zakończeniu), jesteśmy gotowi na szybkie reagowanie na wszystkie pojawiające się zapytania czy problemy.
Zdajemy sobie sprawę, że przewóz osób należy do zajęć bardzo odpowiedzialnych. To na naszych barkach spoczywa Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. Pragnąc uspokoić, zagwarantować i potwierdzić nasze kwalifikacje i doświadczenie przedstawiamy skany certyfikatów i licencji naszych kierowców:Przedstawione powyżej dokumenty, to:
- certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób
- certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym osób
- licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób

Staramy się regularnie uczęszczać na kursy dodatkowe dla zawodowych kierowców, śledzimy wymagania i zalecenia dla firm świadczących przewóz osób, a także sami, we własnym zakresie staramy się doszkalać (analizując najnowsze przepisy ruchu drogowego, znając podstawę mechaniki i obsługi kierowanych pojazdów, mając w głowie przygotowane scenariusze na sytuacje nieplanowane – kolizja, awaria, spóźnienie).Dodatkowo, nasi kierowcy busów podlegają szczegółowym i systematycznym wewnętrznym procedurom weryfikacyjnym przed wyruszeniem w zleconą nam podróż. Pamiętamy, że podstawą zapewnienia bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług jest nowoczesna, sprawna technicznie i różnorodna flota, którą posiadamy, dbając i serwisując na bieżąco nasze pojazdy.

Background Image

Header Color

:

Content Color

: